Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Sevmenin ve sevilmenin insanlar için neden bir ihtiyaç olduğunu açıklayınız

Sevmenin ve sevilmenin insanlar için neden bir ihtiyaç olduğunu açıklayınız

Sponsor Bağlantılar

Sevmenin ve sevilmenin insanlar için neden bir ihtiyaç olduğunu açıklayınız? Bu konuyu kısaca yazar mısınız?
Sevgi insanı hayata daha iyi bakmasına daha iyi gelişmesine yardım eder. Sevgi olmazsa hayat çekilmez olur ve insanlar yaşayamazlardı. Bizleri bir birimize bağlayan tek şey sevgidir.
Bir anne yavru bebeğini sevmeden onun ne altını nede ağlamasına katlanır. Sevgi sayesinde bebeğinin her zahmetine katlanıp seve seve şefkat duyarak onu büyütür. Yüce rabbimizin bizlere en iyi vermiş olduğu şey sevgi olsa gerek.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Emeviler döneminde doğuda ve batıda feth edilen yerler neresidir Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: sevmenin ve sevilmenin insanlar için neden bir ihtiyaç olduğunu açıklayınız, Sevmenin ve sevilmenin insan hayatında bir ihtiyaç olmasının nedeni nedir, sevmenin ve sevilmenin insan hayatinda bir ihtiyac olmasinin nedeni, sevmenin ve sevilmenin insan hayatinda bir ihtiyac olmasinin nedeni nedir bir ornekle kisaca aciklayiniz, HAYAT SEVEN İNSAN, sevmek ve sevilmenin insanlar için neden bir ihtiyaç olduğunu açıklayınız, sevmenin ve, sevmenin ve sevilmenin insanlar icin neden bir ihtiyac, sevmenin ve sevilmenin insanlar için neden bir ihtiyaç olduğunu yazınız

6 yorum

  1. çok teşekkür ederim ödevime yardım ettiğiniz için.

  2. çok güzel cevap verilmiş teşekkür ederim

  3. bence hiç güzel değil çünkü ben örnek olmasını istiyorum okuyorum örnek yok

  4. Teşekkür ederim siz olmasaydınız bulamazdım

  5. çok mutavazısınız hepiniz

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top